Vintage Fashion
Bine ati venit !

Comanda dumneavoastra va fi onorata de catre noi prin colet postal , oriunde in tara , sau pentru siguranta maxima curier rapid .

Va multumim pentru intelegere !
Vintage Fashion
Bine ati venit !

Comanda dumneavoastra va fi onorata de catre noi prin colet postal , oriunde in tara , sau pentru siguranta maxima curier rapid .

Va multumim pentru intelegere !
Vintage Fashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vintage?! Doar aici ai haine vintage de calitate la preturi promotionale !! 100% ORIGINALE
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Bine ati venit ! Numai la noi gasiti haine vintage de calitate 100% ! Pentru a comanda va rugam actionati butonul
Comanda aici
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Fusta matase, in colturi, cu volan
Rochie de seara alba din voal cu aplicatii de perle, margele si paiete si geanta in ton I_icon_minitimeSat Mar 10, 2012 4:45 pm by Sim0na85

» ROCHIE ALBA CU PLIURI
Rochie de seara alba din voal cu aplicatii de perle, margele si paiete si geanta in ton I_icon_minitimeWed Jun 23, 2010 10:10 am by Admin

» SARAFAN CARAMIZIU, SOMEBODY
Rochie de seara alba din voal cu aplicatii de perle, margele si paiete si geanta in ton I_icon_minitimeWed Jun 23, 2010 10:06 am by Admin

» BLUZA VERNIL SI FUSTA CU FLORI
Rochie de seara alba din voal cu aplicatii de perle, margele si paiete si geanta in ton I_icon_minitimeWed Jun 23, 2010 10:02 am by Admin

» TRICOU BUMBAC, LEVI'S
Rochie de seara alba din voal cu aplicatii de perle, margele si paiete si geanta in ton I_icon_minitimeWed Jun 23, 2010 9:55 am by Admin

» BLUZA MODEL IE, GALBEN IN DEGRADE, FISHBONE
Rochie de seara alba din voal cu aplicatii de perle, margele si paiete si geanta in ton I_icon_minitimeWed Jun 23, 2010 9:50 am by Admin

» BLUZA MARO CU FRANJURI LA GAT, MANECA SI POALE
Rochie de seara alba din voal cu aplicatii de perle, margele si paiete si geanta in ton I_icon_minitimeWed Jun 23, 2010 9:46 am by Admin

» BLUZA JEANS, CU BRODERIE APLICATA, DECUPATA LA SPATE
Rochie de seara alba din voal cu aplicatii de perle, margele si paiete si geanta in ton I_icon_minitimeWed Jun 23, 2010 9:38 am by Admin

» Bluza rosie cu guler si fenta in fata, STREET ONE
Rochie de seara alba din voal cu aplicatii de perle, margele si paiete si geanta in ton I_icon_minitimeWed Jun 23, 2010 9:33 am by Admin


 

 Rochie de seara alba din voal cu aplicatii de perle, margele si paiete si geanta in ton

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin



Posts : 141
Join date : 25/03/2010

Rochie de seara alba din voal cu aplicatii de perle, margele si paiete si geanta in ton Empty
PostSubject: Rochie de seara alba din voal cu aplicatii de perle, margele si paiete si geanta in ton   Rochie de seara alba din voal cu aplicatii de perle, margele si paiete si geanta in ton I_icon_minitimeWed Apr 21, 2010 7:07 am

Rochie de seara alba din voal cu aplicatii de perle, margele si paiete si geanta in ton 2mzwtjd

Material: voal; masura: 36, anii: 50-60, PRET 250 LEI
Back to top Go down
http://vintage.heavenforum.com
 
Rochie de seara alba din voal cu aplicatii de perle, margele si paiete si geanta in ton
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Rochie de seara alba din voal cu aplicatii de perle, margele si paiete si geanta in ton
» BLUZA ALBA DIN VOAL CU BRODERIE DE MARGELE SI PAIETE, VERO MODA
» Rochie voal cu bretele, cu aplicatii de paiete
» Rochie de seara neagra cu paiete albastre si mov
» Rochie de seara voal, neagra, cu funda pe o parte, se poate purta cu sau fara bretele

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Vintage Fashion :: ROCHII :: ROCHII-
Jump to: